Hurtigsjakk

Gruppe A
Storhamar videregående skole, 30.05.2024

Endelig resultatliste

PlNavnn-RtgKlubb12345PoengBuchholz-1BuchholzBergern-Prestasjon
Vebjørn Holm-GjerdeHamar +8  +2  +4  -3  +5
4,0
12,0
12,0
8,50
 1990 (+26)
Bendeguz PalotaiHamar +3  -1  +7  +4  +8
4,0
11,5
11,5
7,00
 1928 ( -6)
Nicolai FrøyshovHamar -2  +6  +5  +1  =4
3,5
13,0
15,0
9,25
 1905 (+20)
Ledion BerishaHamar +7  +5  -1  -2  =3
2,5
13,5
15,0
4,75
 1787 (+11)
Eirik Olsen KirkevikHamar +6  -4  -3  +8  -1
2,0
12,5
12,5
2,00
 1591 (-14)
Egil FlermoenHamar -5  -3  +8  +7  
2,0
10,0
10,0
1,00
 1692 ( +7)
Marius Solbakken MellumHamar -4  +8  -2  -6  
1,0
11,0
11,0
0,00
 1538 (-16)
Elias SaeediHamar -1  -7  -6  -5  -2
0,0
12,5
14,0
0,00
 1367 (-23)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Buchholz-1: FIDE Buchholz, dårligste strøket
Buchholz: FIDE Buchholz, ingen strykninger (=LP Buchholz i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Hvite partier står med fet skrift.
02. jun kl.22:17:09    TurneringsService 6.6Hamar Sjakkselskap

Hurtigsjakk

Gruppe B
Storhamar videregående skole, 30.05.2024

Endelig resultatliste

PlNavnn-RtgKlubb12345PoengBuchholz-1BuchholzBergern-Prestasjon
Jørgen EdelsteenGreven +09  +05  +08  +07  +04
5,0
10,5
12,5
12,00
 1806 (+51)
Sivert Nikolai ØrsleieHamar +14  +11  +07    +05
4,0
11,0
12,0
7,00
 1710 (+13)
Jarne LutnæsHamar =11  -04  +15  +09  +07
3,5
9,0
9,5
5,25
 1511 ( +8)
Espen NordbyHamar   +03  +06  +10  -01
3,0
14,5
16,5
8,50
 1676 (+25)
Frank KvernvoldenHamar +15  -01  +12  +11  -02
3,0
13,5
14,0
3,00
 1530 ( +4)
Mikael Santiago Avdem FrankmoHamar -07  +14  -04  +08  +10
3,0
9,5
10,5
4,50
 1405 ( +0)
Roy HenriksenHamar +06  +10  -02  -01  -03
2,0
16,0
18,0
5,00
 1449 (+20)
Christer TungardHamar -10  +13  -01  -06  +11
2,0
12,5
14,0
2,50
 1352 ( -5)
Kenneth SjonfjellHamar -01  +16  -10  -03  +15
2,0
12,0
12,5
0,50
 1287 (-18)
10 
Erlend TeumHamar +08  -07  +09  -04  -06
2,0
10,5
12,5
4,00
 1316 (-26)
11 
Håvar EdelsteenGreven =03  -02  +16  -05  -08
1,5
13,0
14,5
1,75
 1257 (-20)
12 
Marina GjovHamar   +15  -05    
1,0
10,5
11,0
0,50
 1377 (+1377)
13 
Stina SandbugtHamar   -08  +14    
1,0
9,5
10,5
0,50
 1222 (+1222)
14 
Brage AasenHamar -02  -06  -13  =15  
0,5
11,5
12,0
0,25
 1053 (+1053)
15 
Johan SlåttenHamar -05  -12  -03  =14  -09
0,5
11,0
12,0
0,25
 0994 (-26)
16 
Bella HelmsenHamar   -09  -11    
0,0
8,0
9,0
0,00
 1019 (+1019)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Buchholz-1: FIDE Buchholz, dårligste strøket
Buchholz: FIDE Buchholz, ingen strykninger (=LP Buchholz i lagturneringer)
Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)
Hvite partier står med fet skrift.
02. jun kl.22:19:49    TurneringsService 6.6Hamar Sjakkselskap